Skip to main content

Medarbejdere hos NILLES

Miriam Bisgaard Christiansen
Direktør
miriam@nillesrejser.dk


Morten Meyer
Produktchef
morten@nillesrejser.dk


Mads Kjær
Grupperejseansvarlig
mads@nillesrejser.dk


Lone Schioldan
Booking og kundeekspedition
lone@nillesrejser.dk


Camilla Hjarbæk Jensen
Booking og kundeekspedition
camilla@nillesrejser.dk


Berit Plath
Booking og kundeekspedition
berit@nillesrejser.dk


Lars Kold
Webmaster og rejseproduktion
lars@nillesrejser.dk


Rasmus Engbjerg
Rejseproduktion og booking
rasmus@nillesrejser.dk


Anette Grønhøj
Marketing
anette@nillesrejser.dk

  • Danmarks bedste rejsearrangør 2019
  • Kvalitetsrejser
    i trygge rammer
  • Altid med erfaren
    dansk rejseleder
  • Sammen om
    nye oplevelser
Få nyhederne først
Få nyhederne først

Vær først med de seneste nyheder og få rejsetips og inspiration. Tilmeld dig vores nyhedsbrev og deltag hver måned i konkurrencen om 1.000 kr. at købe rejse for.

Vi svarer som regel indenfor 24 timer
7021 6022Se åbningstider
Luk menu